Kontakt oss

Vi er her for deg. Ta gjerne kontakt!

Har du en avtale hos oss eller skal på besøk? Du finner oss her:

Kapellveien 6, 0487 Oslo

Kyrre Grepps gate 11, 0481 Oslo

Kapellveien

Bolig og avlasting

Telefon: 48 99 59 49


Charlotte Nyheim
Avdelingsleder
Telefon: 407 25 375
E-post: charlotte.nyheim@kapellveien.no

Habiliteringssenter

Telefon: 22 79 73 00


Trine Brunvand
Assisterende daglig leder
Telefon: 489 95 326
E-post: trine.brunvand@kapellveien.no

Nordre Aasen

Aasen bolig

Telefon: 48 99 59 49


Anne Siri Ødegaard
Avdelingsleder
Telefon: 975 59 483
E-post: anne.odegaard@nordreaasen.no

Bolig - avdeling B

Telefon: 488 96 596


Sandra Molenaar
Avdelingsleder
Telefon: 918 63 448
E-post: sandra.molenaar@nordreaasen.no

Bolig - avdeling C

Telefon: 906 92 867


Marie Bjørløw
Avdelingsleder
Telefon: 916 82 927
E-post: marie.bjorlow@nordreaasen.no



Bolig - avdeling D

Telefon: 489 95 949


Marie Bjørløw
Avdelingsleder
Telefon: 916 82 927
E-post: marie.bjorlow@nordreaasen.no


Habiliteringssenter

Telefon: 23 05 96 00


Gro Fossli Støten
Assisterende daglig leder
Telefon: 906 29 923
E-post: gro.stoten@nordreaasen.no

Organisasjon

Ola Kvisgaard
Daglig leder
Telefon: 454 76 770
E-post: ola.kvisgaard@nordreaasen.no
Yngvar Hurlen
Seksjonsleder bo og avlastning
Telefon: 476 14 769
E-post: yngvar.hurlen@nordreaasen.no
Alexandra Gaure
Økonomi- og administrasjonsleder
Telefon: 977 07 991
E-post: alexandra.gaure@nordreaasen.no

Vil du jobbe sammen med oss?

Vi på Nordre Aasen er et sosialt og kompetent sted med godt arbeidsmiljø. Hos Webcruiter ser du våre ledige stillinger, her kan du også registrere din CV for en åpen søknad.

Ledige stillinger